پیام عدالت

انتشارات پیام عدالت در سال ۱۳۷۲ بصورت رسمی فعالیت خود را در صنعت نشر کشور آغاز نمود، اگرچه فعالیت این انتشارات در حوزه‌ی فرهنگ مکتوب به سال‌ها پیش از این باز می‌گردد که به دلیل فعالیت خانوادگی مؤسس این مجموعه در صنعت نشر در قالب اسامی دیگر صورت می‌پذیرفت. از آن زمان تاکنون این انتشارات در حوزه‌های مختلف نشر از جمله: کودک و نوجوان ، مذهبی ، عمومی و کتاب های نفیس که ارائه آن با کاغذ معطر به شمارگان انبوه نموده است که ماحاصل این سال‌ها تولید بیش از ۹۰۰ عنوان کتاب در حوزه‌های فوق به شمارگان بیش از ۶٫۰۰۰٫۰۰۰ نسخه می‌باشد.

اکنون نام انتشارات پیام عدالت در بازار نشر ایران شناخته شده است که این امر مدیون حمایت خوانندگان و علاقمندان به کتاب و کتابخوانی است و چه فرصتی از این نیکوتر که در اینجا سپاسگزار سال‌ها همراهی و حمایت شما باشیم.

0 +
نفیس
0 +
شعر و ادبیات
0 +
مذهبی
0 +
کوک و نوجوان

آنچه در سال‌های اخیر باعث استقبال بیشتر علاقمندان گردید و انرژی مضاعف به عوامل اجرایی این مجموعه بخشیده، استقبال ایشان از نوآوری‌های بوجود آمده در این حوزه بود که از برجسته‌ترین آن‌ها می‌توان به ارائه ترجمه کتاب رکوردهای جهانی گینس همانند نسخه اصلی در سال‌های (۲۰۰۵، ۲۰۰۹، ۲۰۱۱، ۲۰۱۳) که در ایران انحصاراً توسط این نشر انجام گریده، همچنین تولید متنوع قرآن و کتب ادبی به صورت نفیس با کاغذ معطر و صحافی نفیس در شمارگان و تنوع قطع بالا می‌باشد که در این زمینه بیشترین حجم تولید را در کشور دارا می‌باشد و اکنون برای اولین بار در کشور اقدام به تولید کتب نفیس همراه با قلم‌های هوشمند نموده، که در اختیار علاقمندان قرار گرفته است.

در پایان باز هم لازم می‌دانیم ضمن سپاسگزاری مجدد از سال‌ها حمایت مادی و معنوی علاقمندان و خوانندگان گرامی، آمادگی خود را جهت دریافت نظرات و انتقادات شما بزرگواران اعلام ‌داریم.

تلفن فروش و بازاریابی: 66978388-021

ارسال سریع

تخفیف

پشتیبانی

تعویض